umów on-line

Aleksandra Kobusiewicz

dermatolog - wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

Z pasją i poświęceniem diagnozuję i leczę ostre i przewlekłe choroby skóry u dorosłych i u dzieci. Specjalizuję się w leczeniu różnych postaci trądziku, łuszczycy, atopowego zapalenia skóry, chorób alergicznych, bakteryjnych i wirusowych. Ze względu na zainteresowania psychodermatologią, zwracam uwagę nie tylko na skórę, ale również na wynikające z choroby stresy i obniżoną jakość życia. Oferuję międzynarodowe doświadczenie oraz wiedzę na światowym poziomie.

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecnie odbywam szkolenie specjalizacyjne z dermatologii i wenerologii w Klinice Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej w Łodzi. Jako stypendysta studiów doktoranckich w Zakładzie Psychodermatologii Uniwersytetu Medycznego prowadzę badania naukowe dotyczące atopowego zapalenia skóry. Jestem autorem i współautorem licznych publikacji naukowych.

Na pierwszym miejscu stawiam satysfakcję pacjenta z leczenia. Dlatego systematycznie podnoszę swoje umiejętności i kwalifikacje zawodowe aktywnie uczestnicząc w licznych krajowych i zagranicznych konferencjach m.in we Francji, Stanach Zjednoczonych, szkoleniach i warsztatach. W leczeniu opieram się na aktualnych europejskich wytycznych postępowania oraz indywidualnie dobieram najnowsze techniki zabiegowe do potrzeb pacjenta. Doświadczenie kliniczne zdobywałam podczas stypendium w Klinice Gemelli w Rzymie, oraz wielu zagranicznych staży m.in w Królewskim Szpitalu w Bangkoku.

Jestem członkiem:
Polskie Towarzystwo Dermatologiczne (PTD)
Europejska Akademia Dermatologii i Wenerologii (EADV)
Europejskie Towarzystwo Psychodermatologiczne (ESDaP)
Międzynarodowe Towarzystwo Trichologiczne (ITS)

Pozostaw wiadomość
finansowanie

Umów się na konsultację do wybranego specjalisty online.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o konsultacjach i wykonanych zabiegach napisz na adres recepcja@dagderm.pl lub skontaktuj się z nami telefoniczne pod numerem 502 207 506. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

WYBIERZ
TERMIN
KONSULTACJI