umów on-line

dr n. med. Agnieszka Staniewska

dermatolog - wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

Jestem lekarzem specjalistą dermatologii i wenerologii. Zajmuję się diagnozowaniem i leczeniem chorób dermatologicznych, konsultuję i wykonuję zabiegi w zakresie dermatologii zabiegowej, dermatochirurgii, a także dermatologii estetycznej. Ukończyłam Akademię Medyczną w Warszawie. Specjalizację z dermatologii i wenerologii uzyskałam w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie, tytuł naukowy "doktor nauk medycznych" uzyskałam w uczelni Uniwersytet Medyczny w Łodzi; tytuł rozprawy doktorskiej: "Ocena przydatności badania dermatoskopowego w diagnostyce melanocytowych zmian skórnych". Wciąż aktualizuję wiedzę medyczną w oparciu o najnowsze badania i publikacje naukowe, śledzę i praktykuję nowe metody leczenia chorób dermatologicznych poprzez liczne udziały w kongresach medycznych, szkoleniach i kursach a także poprzez prowadzenie badań klinicznych z zastosowanie najnowszych, innowacyjnych leków i metod terapii chorób skóry. Przeprowadzam badania genetyczne predyspozycji w kierunku chorób nowotworowych skóry. Konsultuję w językach polskim i angielski. Serdecznie zapraszam na konsultacje i zabiegi w zakresie dermatologii i medycyny estetycznej.

Publications: articles (first author)
1. Atypical mark, dysplastic trait, atypical nevus syndrome Nomenclature controversies, diagnostic difficulties and prognostic significance (Dermatological Review 2013)
2. Characteristics of risk factors for development of melanocytic nevi and melanoma
patients who report to a dermatologist for the purpose of assessing the birthmarks. (Dermatological Review 2013)
3. Pyruvic and azelaic acid in local dermatological therapy (Practical Dermatology 2014)
4. Safety of treatment and dietary supplementation with diosmin in daily doses up to 2000 mg a day. New Med 2016; 20 (3): 63-70
5. Safety of micronised diosmin in daily doses up to 2000 mg; Staniewska Agnieszka; Half. Merkur. Lek (Pol. Med. J.), 2016, XLI / 244: 188-191;
Co-author:
1. Genetic aspects of atopic dermatitis (Modern allergy 2008)
2. Pyoderma gangrenone in a patient with ductal carcinoma of the breast. Case report 2009 Lancet

Pozostaw wiadomość
social media

Umów się na konsultację do wybranego specjalisty online.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o konsultacjach i wykonanych zabiegach napisz na adres recepcja@dagderm.pl lub skontaktuj się z nami telefoniczne pod numerem 502 207 506. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

WYBIERZ
TERMIN
KONSULTACJI