umów on-line

fototerapia z zastosowaniem światła UVB311

Leczymy łuszczycę, bielactwo, świąd, atopowe zapalenie skóry i inne przewlekłe choroby skóry naświetlaniem lampami UVB311nm

Fototerapia jest uznaną metodą leczenia przewlekłych chorób dermatologicznymi, w szczególności łuszczycy, bielactwa, świądu, atopowego zapalenia skóry i innych.
W DAGDERM | DERMATOLOGIA | MEDYCYNA ESTETYCZNA osoby zmagające się z tymi chorobami, mają możliwość skorzystania z naświetlania promieniami UVB 311 nm, pod kontrolą lekarza dermatologa. Przeprowadzana w DAGDERM | DERMATOLOGIA | MEDYCYNA ESTETYCZNA terapia polega na naświetlaniu skóry dotkniętej zmianami określoną, bezpieczną, dawką promieniowania, która ustalana jest przez lekarza w trakcie indywidualnych konsultacji.

Pod uwagę przy wyborze dawki promieniowania bierze się m.in. wiek pacjenta oraz stan jego skóry.
Wymagana ogólna liczba naświetlań jest różna, choć zwykle lekarz dermatolog zaleca ok. 10-20.
Mając na uwadze bezpieczeństwo naszych pacjentów, przed skorzystaniem z naświetlania należy odbyć konsultacje z lekarzem dermatologiem, który dobiera odpowiednią dla pacjenta dawkę promieniowania w oparciu o parametry techniczne lamp, określa fototyp skóry oraz ustala liczbę wymaganych zabiegów.

Zapraszamy na konsultacje i zabiegi
Tel.: 502 207 506
Warszawa, Al. Rzeczypospolitej 12/96
www.dagderm.pl
dr n. med. Agnieszka Staniewska

Pozostaw wiadomość
social media

Umów się na konsultację do wybranego specjalisty online.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o konsultacjach i wykonanych zabiegach napisz na adres recepcja@dagderm.pl lub skontaktuj się z nami telefoniczne pod numerem 502 207 506. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

WYBIERZ
TERMIN
KONSULTACJI