umów on-line

Natalia Bukowska

kosmetolog

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie.

Przez cały okres nauki obejmowałam stanowisko Wiceprzewodniczącej Samorządu Studenckiego. W trakcie trwania studiów byłam czynnym członkiem koła naukowego o tematyce kosmetologii onkologicznej. Odbyłam szkolenia oraz kursy z zakresu kosmetologii bioestetycznej, peelingów chemicznych, mezoterapii oraz podologii. Kosmetologia jest moją pasją, którą chętnie rozwijam uczestnicząc w wielu konferencjach oraz warsztatach z zakresu kosmetologi praktycznej i estetycznej.

W DAGDERM zajmuję się przeprowadzaniem terapii leczniczych, profilaktycznych, anti-aging oraz laseroterapii. Czynnie współpracuję z lekarzami w przekonaniu, że tylko kompleksowa terapia przynosi najskuteczniejsze i najszybsze efekty. Zawsze stosuję holistyczne podejście do Pacjenta i traktuje jego organizm jako całość, który należy doprowadzić do stanu równowagi. W kontakcie z Pacjentem kieruje się wrażliwością na jego potrzeby, co pomaga mi w zrozumieniu oczekiwań i komponowaniu odpowiedniego planu kosmetologicznego.

Pozostaw wiadomość
finansowanie

Umów się na konsultację do wybranego specjalisty online.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o konsultacjach i wykonanych zabiegach napisz na adres recepcja@dagderm.pl lub skontaktuj się z nami telefoniczne pod numerem 502 207 506. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

WYBIERZ
TERMIN
KONSULTACJI