umów on-line

Katarzyna Pisarz

dermatolog-wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

Jestem lekarzem specjalizującym się w zakresie dermatologii i wenerologii. Ukończyłam I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie pracuję w Klinice Dermatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie poza pracą kliniczną prowadzę również zajęcia ze studentami kierunku lekarskiego.

Poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach oraz konferencjach stale poszerzam i uaktualniam swoją wiedzę. Obecnie odbywam dwuletni kurs estetyki lekarskiej w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

Zajmuję się kompleksową diagnostyką oraz leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci między innymi w oparciu o badanie dermoskopowe i trichoskopowe. Posiadam doświadczenie w wykonywaniu zabiegów z zakresu dermatochirurgii (krioterapia, łyżeczkowanie, biopsje) oraz dermatologii estetycznej.

Konsultuję zarówno dzieci jak i dorosłych.

Pozostaw wiadomość
social media

Umów się na konsultację do wybranego specjalisty online.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o konsultacjach i wykonanych zabiegach napisz na adres recepcja@dagderm.pl lub skontaktuj się z nami telefoniczne pod numerem 502 207 506. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

WYBIERZ
TERMIN
KONSULTACJI