umów on-line

Jagoda Stroynowska - Kosik

dermatolog - wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

Jestem lekarzem dermatologiem- wenerologiem. Zajmuję się kompleksową diagnostyką i leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci. Do moich szczególnych zainteresowań należy terapia przewlekłych chorób skóry, takich jak: trądzik, łuszczyca, atopowe zapalenie skóry, a także wczesna diagnostyka stanów przednowotworowych i nowotworowych skóry. Przeprowadzam badanie dermoskopowe i trichoskopowe. Wykonuję również zabiegi z zakresu dermatochirurgii, laseroterapii oraz wybrane zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej.
Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując na Oddziale Dermatologii Dorosłych Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego oraz w Klinice Dermatologii CSK MSWiA w Warszawie.
Stale poszerzam swoją wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej.

Pozostaw wiadomość
social media

Umów się na konsultację do wybranego specjalisty online.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o konsultacjach i wykonanych zabiegach napisz na adres recepcja@dagderm.pl lub skontaktuj się z nami telefoniczne pod numerem 502 207 506. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

WYBIERZ
TERMIN
KONSULTACJI