umów on-line

Aneta Durmaj

dermatolog - wenerolog

Specjalizuję się w zakresie dermatologii i wenerologii. Ukończyłam I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie pracuję w Klinice Dermatologicznej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Warszawie, gdzie poza pracą kliniczną prowadzę również zajęcia ze studentami kierunku lekarskiego jako pracownik dydaktyczny WUM. Ponadto ukończyłam studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Stale poszerzam swoją wiedzę biorąc aktywny udział w krajowych oraz międzynarodowych kursach i konferencjach. Należę do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, European Academy of Dermatology and Venerology oraz International Dermoscopy Society.

Zajmuję się kompleksową diagnostyką i leczeniem chorób skóry, błon śluzowych, włosów i paznokci. Wykonuję badania dermoskopowe, wideodermoskopowe oraz trichoskopowe. Posiadam doświadczenie w wykonywaniu zabiegów z zakresu dermatochirurgii oraz dermatologii estetycznej.
Konsultuję pacjentów w każdym wieku. 
Konsultuję w języku polskim i angielskim.

Konsultuję w języku polskim i angielskim.

Pozostaw wiadomość
social media

Umów się na konsultację do wybranego specjalisty online.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o konsultacjach i wykonanych zabiegach napisz na adres recepcja@dagderm.pl lub skontaktuj się z nami telefoniczne pod numerem 502 207 506. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

WYBIERZ
TERMIN
KONSULTACJI