umów on-line

Katarzyna Zakrzewska

dermatolog - wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

Ukończyłam Wydział Lekarski oraz studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej na Warszawkim Uniwersytecie Medycznym.

Na co dzień pracuję w Klinice Dermatologicznej Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach oraz szkoleniach z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej.

Zdrowie traktuję jako fundamentalną potrzebę i największą wartość w życiu. Dlatego swoim pacjentom pragnę zapewnić kompleksową pomoc, nie tylko diagnozując i lecząc, ale również zapoznając ich z podstawami dbania o siebie. W codziennej pracy ogromną wagę przywiązuję do tematów związanych z szeroko pojętą profilaktyką zdrowotną - w myśl złotej zasady: lepiej zapobiegać niż leczyć. Doradzam, konsultuję, ale w pierwszej kolejności uważnie słucham wszystkiego, czym pacjent chce się ze mną podzielić, podchodząc do każdego z pełnym zrozumieniem, szacunkiem do poglądów, decyzji.

Pozostaw wiadomość
social media

Umów się na konsultację do wybranego specjalisty online.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o konsultacjach i wykonanych zabiegach napisz na adres recepcja@dagderm.pl lub skontaktuj się z nami telefoniczne pod numerem 502 207 506. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

WYBIERZ
TERMIN
KONSULTACJI