umów on-line

Milena Król

dermatolog - wenerolog

Jestem absolwentką II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie odbywam szkolenie specjalizacyjne z dermatologii i wenerologii w Klinice Dermatologicznej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Warszawie, gdzie dodatkowo prowadzę zajęcia ze studentami kierunku lekarskiego.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje, poprzez uczestnictwo w licznych kursach oraz konferencjach. Obecnie jestem w trakcie studiów podyplomowych z zakresu medycyny estetycznej w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Dodatkowo jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz European Academy of Dermatology and Venerology.

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci. Przeprowadzam badanie dermatoskopowe znamion, wykonuję zabiegi z zakresu dermatochirurgii (kriochirurgia, elektrokoagulacja, łyżeczkowanie).

Pozostaw wiadomość
social media

Umów się na konsultację do wybranego specjalisty online.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o konsultacjach i wykonanych zabiegach napisz na adres recepcja@dagderm.pl lub skontaktuj się z nami telefoniczne pod numerem 502 207 506. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

WYBIERZ
TERMIN
KONSULTACJI