umów on-line

Svitlana Kryzhna

dermatolog - wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

Jestem lekarzem z wieloletnim stażem w zakresie dermatologii i wenerologii. Na swoim koncie posiadam wiele publikacji naukowych. Zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci zarówno u dorosłych jak i dzieci oraz chorób przenoszonych drogą płciową.
Przeprowadzam profesjonalną dermatoskopową ocenę znamion, stanów przednowotworowych i nowotworów skóry z wykorzystaniem nowoczesnych metod obrazowania skóry, takich jak wideodermatoskopia oraz dermatoskopia.
W celu usunięcia zmian skórnych wykonuje zabiegi laserowe, elektrokoagulacji oraz kriochirurgii. W Dagderm wykonuję również mezoterapię oraz peelingi.
Swoje kwalifikacje zawodowe stale podnoszę aktywnie uczestnicząc w szkoleniach oraz konferencjach naukowych w kraju i za granicą, uzyskując odpowiednie certyfikaty.

Konsultuję w językach polskim, angielskim, ukraińskim, rosyjskim.
Serdecznie zapraszam na konsultację oraz zabiegi.

Pozostaw wiadomość
social media

Umów się na konsultację do wybranego specjalisty online.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o konsultacjach i wykonanych zabiegach napisz na adres recepcja@dagderm.pl lub skontaktuj się z nami telefoniczne pod numerem 502 207 506. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

WYBIERZ
TERMIN
KONSULTACJI