umów on-line

Katarzyna Zbrońska

dermatolog - wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

Jestem absolwentką I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie kliniczne w zakresie dermatologii i wenerologii zdobywałam w Klinice Dermatologicznej Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie, a tytuł specjalisty w dziedzinie dermatologii i wenerologii otrzymałam w 2022 r.
Do moich szczególnych zainteresowań należą ocena dermatoskopowa zmian skórnych, profilaktyka i leczenie nowotworów skóry, a także trądziku, łuszczycy i atopowego zapalenia skóry u dzieci i dorosłych. Dzięki uczestnictwu w licznych szkoleniach, konferencjach i stażach w Polsce i na świecie stale poszerzam swoją wiedzę. Jestem członkiem Sekcji Dermatologii Onkologicznej Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz International Trichoscopy Society.
W medycynie estetycznej najbardziej zależy mi na naturalnych rezultatach i uwydatnieniu indywidualnych atutów jak również na utrzymaniu zdrowego i promiennego wyglądu skóry.
Prowadzę również konsultacje w języku angielskim.

Pozostaw wiadomość
social media

Umów się na konsultację do wybranego specjalisty online.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o konsultacjach i wykonanych zabiegach napisz na adres recepcja@dagderm.pl lub skontaktuj się z nami telefoniczne pod numerem 502 207 506. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

WYBIERZ
TERMIN
KONSULTACJI