umów on-line

Katarzyna Zbrońska

dermatolog - wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

Jestem lekarzem specjalistą w zakresie dermatologii i wenerologii. Ukończyłam studia medyczne na I Wydziałe Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie kliniczne w zakresie dermatologii i wenerologii zdobywam w Klinice Dermatologicznej Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie.

Do moich szczególnych zainteresowań należą ocena dermatoskopowa zmian skórnych, profilaktyka i leczenie nowotworów skóry, a także trądziku, łuszczycy i atopowego zapalenia skóry. Dzięki uczestnictwu w licznych szkoleniach, konferencjach i stażach w Polsce i na świecie stale poszerzam swoją wiedzę. Jestem członkiem Sekcji Dermatologii Onkologicznej Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz International Trichoscopy Society.

W medycynie estetycznej najbardziej zależy mi na uwydatnieniu indywidualnych atutów pacjentki i uzyskaniu zdrowego, wypoczętego wyglądu.

Pozostaw wiadomość
finansowanie

Umów się na konsultację do wybranego specjalisty online.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o konsultacjach i wykonanych zabiegach napisz na adres recepcja@dagderm.pl lub skontaktuj się z nami telefoniczne pod numerem 502 207 506. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

WYBIERZ
TERMIN
KONSULTACJI