umów on-line

dr n. med. Joanna Golińska

dermatolog - wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

Jestem lekarzem specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Klinice Dermatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie aktualnie pracuję w Oddziale Dermatologicznym. W ramach pracy naukowej prowadzę badania do przewodu doktorskiego na temat dermoskopii w łuszczycy oraz uczę studentów.
Zajmuję się diagnostyką, ze szczególnym uwzględnieniem oceny dermoskopowej/wideodermoskopowej zmian oraz leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci. Przeprowadzam zabiegi dermatochirurgiczne również w obrębie paznokci i skóry owłosionej głowy. Wykonuję także kriochirurgię, laseroterapię, elektrokoagulację.
Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje, zarówno z zakresu dermatologii, jak i medycyny estetycznej. Zależy mi szczególnie na naturalnym, zdrowym wyglądzie pacjentki/pacjenta.
Jestem członkiem towarzystw naukowych:
Polskie Towarzystwo Dermatologiczne (PTD)
European Academy of Dermatology and Venereology (EADV)
International Dermoscopy Society. (IDS)
International Trichoscopy Society (ITS)

Pozostaw wiadomość
finansowanie

Umów się na konsultację do wybranego specjalisty online.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o konsultacjach i wykonanych zabiegach napisz na adres recepcja@dagderm.pl lub skontaktuj się z nami telefoniczne pod numerem 502 207 506. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

WYBIERZ
TERMIN
KONSULTACJI