umów on-line

dr n. med. Anna Niemczyk

dermatolog-wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

Jestem lekarzem specjalizującym się w dermatologii klinicznej. Obecnie pracuję w Klinice Dermatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i jestem asystentem na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci u dorosłych oraz dzieci, zalecając leczenie zgodne z najnowszą wiedzą medyczną. W codziennej praktyce dużą wagę przywiązuję do profilaktyki chorób nowotworowych skóry ze uwzględnieniem dermoskopii i wideodermoskopii. Wykonuję również trichoskopię oraz zabiegi dermatochirurgiczne. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc zarówno w krajowych, jak i zagranicznych kursach, sympozjach i konferencjach naukowych z zakresu dermatologii. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, European Academy of Dermatology and Venerology, European Hair Research Society, International Trichoscopy Society oraz International Dermoscopy Society.
Jestem autorką i współautorką licznych publikacji naukowych dotyczących chorób autoimmunologicznych w dermatologii oraz chorób włosów.
Indywidualnie, holistycznie i życzliwie podchodzę do każdego pacjenta.

Pozostaw wiadomość
social media

Umów się na konsultację do wybranego specjalisty online.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o konsultacjach i wykonanych zabiegach napisz na adres recepcja@dagderm.pl lub skontaktuj się z nami telefoniczne pod numerem 502 207 506. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

WYBIERZ
TERMIN
KONSULTACJI