umów on-line

Dominika Pyrka

dermatolog - wenerolog

Lek. Dominika Pyrka w 2007 r. ukończyła II Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie zawodowe zdobywała na oddziale dermatologii dorosłych Centrum Dermatologii Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego w Warszawie, gdzie uzyskała tytuł specjalisty dermatologa-wenerologa. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Wiedzę i umiejętności rozszerza uczestnicząc w wielu kongresach naukowych i kursach – zarówno w Polsce, jak i w innych krajach.

W Dagderm lek. Dominika Pyrka zajmować się będzie diagnostyką i leczeniem wszystkich chorób skóry, włosów i paznokci, zarówno u dzieci, jak i dorosłych. Uzyskać u niej można fachową pomoc w zakresie m.in. atopowego zapalenia skóry, łojotokowego zapalenia skóry, trądziku, wyprysku, łuszczycy, wysypek alergicznych, bielactwa, znamion barwnikowych, brodawek wirusowych oraz różnego rodzaju chorób bakteryjnych, wirusowych i grzybicznych.

Pani doktor udziela również konsultacji w języku angielskim. Wszystkie osoby wymagające profesjonalnej opieki dermatologicznej zapraszamy do kontaktu.

Pozostaw wiadomość
finansowanie

Umów się na konsultację do wybranego specjalisty online.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o konsultacjach i wykonanych zabiegach napisz na adres recepcja@dagderm.pl lub skontaktuj się z nami telefoniczne pod numerem 502 207 506. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

WYBIERZ
TERMIN
KONSULTACJI