umów on-line

dr n. med. Anna Waśkiel

dermatolog - wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

Jestem lekarzem specjalizującym się w dermatologii klinicznej. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób skóry (łącznie z wykonywaniem dermoskopii oraz trichoskopii). Moje szczególne zainteresowanie stanowią choroby włosów oraz skóry owłosionej głowy.

Ukończyłam Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytety Medycznego. Obecnie pracuję w Klinice Dermatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jestem również wykładowcą na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Brałam udział w wielu kursach i sympozjach z zakresu dermatologii. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, European Academy of Dermatology and Venerology, European Hair Research Society, International Trichoscopy Society oraz International Dermoscopy Society. Jestem autorką publikacji naukowych dotyczących wypadania włosów.

Oferuję indywidualne i holistyczne podejście do pacjenta.

Pozostaw wiadomość
finansowanie

Umów się na konsultację do wybranego specjalisty online.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o konsultacjach i wykonanych zabiegach napisz na adres recepcja@dagderm.pl lub skontaktuj się z nami telefoniczne pod numerem 502 207 506. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

WYBIERZ
TERMIN
KONSULTACJI