umów on-line

Agnieszka Nowakowska

dermatolog-wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

Jestem absolwentką I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Aktualnie odbywam szkolenie specjalizacyjne z dermatologii i wenerologii w Klinice Dermatologicznej CSK MON Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Biorę udział w badaniach klinicznych z zakresu łuszczycy, łuszczycowego zapalenia skóry oraz atopowego zapalenia skóry. Aktywnie uczestniczę w pracy Zespołu Koordynacyjnego Do Spraw Leczenia Biologicznego Ciężkiej Postaci Łuszczycy Plackowatej.
Zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci oraz chorób przenoszonych drogą płciową. Konsultuję zarówno dorosłych, jak i dzieci. Przeprowadzam dermoskopową ocenę znamion oraz wykonuję zabiegi z zakresu dermatochirurgii (kriochirurgia, elektrokoagulacja, łyżeczkowanie). Posiadam dyplomy i certyfikaty dokumentujące umiejętności z zakresu leczenia dermatologicznego oraz dermatoskopii. Swoją wiedzę z zakresu dermatologii stale poszerzam biorąc udział w licznych szkoleniach i konferencjach.

Pozostaw wiadomość
finansowanie

Umów się na konsultację do wybranego specjalisty online.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o konsultacjach i wykonanych zabiegach napisz na adres recepcja@dagderm.pl lub skontaktuj się z nami telefoniczne pod numerem 502 207 506. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

WYBIERZ
TERMIN
KONSULTACJI